Księgowość online

Księgowość online

Dla tych z Państwa, którzy zaangażowani prowadzeniem działalności nie dysponują czasem na osobisty kontakt z księgowym jak również dla tych,którzy otwarci są na zastosowanie zaawansowanych technologii informatycznych oraz dla tych,którzy szukają oszczędności ale jednocześnie oczekują fachowej usługi przygotowaliśmy niestandardową i nieograniczoną terytorialnie usługę iKsięgowość:

Wariant I

Prowadzimy dla Państwa księgowość tradycyjnie na podstawie dostarczonych osobiście, pocztą, kurierem dokumentów bądź przesłanych pocztą elektroniczną albo umieszczonych na serwerze FTP skanów tych dokumentów. Dodatkowo uzyskujecie Państwo możliwość podglądu poprzez zdalny pulpit swoich danych (dokumentów zaksięgowanych, wysokość zobowiązań podatkowych i ZUS, rozrachunków itp.) w każdym czasie i z dowolnego miejsca  z dostępem do internetu

Korzyści dla Państwa ……. nieograniczony wgląd do danych w dowolnym czasie! 

Wariant II

Prowadzimy dla Państwa księgowość tradycyjnie podobnie jak w Wariancie I z tym, że klient dodatkowo wykorzystuje posiadane moduły oprogramowania COMARCH ERP OPTIMA (faktury, kasa/bank, kadry/płace). Dane z Państwa modułów są przesyłane do biura rachunkowego za pomocą Uwierzytelnionej Wymiany Danych poprzez platformę COMARCH. I w tym wariancie uzyskujecie Państwo możliwość podglądu danych.
Korzyści dla Państwa ……. poprzez elektroniczne przesyłanie danych usługa jest tańsza od tradycyjnej a wyniki są natychmiastowe!

Wariant III

Klient w siedzibie firmy sam wprowadza dane z dokumentów do udostępnionego poprzez zdalny pulpit naszego oprogramowania COMARCH ERP OPTIMA. Do wprowadzania danych nie jest wymagana wiedza merytoryczna a jedynie umiejętność obsługi komputera. Po otrzymaniu dokumentów (poczta, kurier) bądź ich skanów (e-mail, umieszczenie na serwerze FTP) weryfikujemy dokonane przez Państwa zapisy po czym zatwierdzamy i wykonujemy pozostałe prace i wyliczenia, sporządzamy i wysyłamy wymagane deklaracje.Dokumenty mogą być przechowywane w biurze bądź w Państwa siedzibie.I w tym wariancie również uzyskujecie Państwo możliwość podglądu danych.

Korzyści dla Państwa …… wariant ten nie wymaga zakupu oprogramowania i zatrudniania księgowego(ej) a jednocześnie umożliwia korzystanie z oprogramowania (wystawianie f-r, sporządzanie raportów kasowych)!

 Oszczędzamy Państwa czas i pieniądze!! 

Dla stałych klientów udostępniamy darmowy program do fakturowania.

Zapraszamy do kontaktu z nami.