Advertisement
 
Start
czwartek, 21 wrzesień 2017
 
 

Księgowość online

Drukuj
 
Dla tych z Państwa, którzy zaangażowani prowadzeniem działalności nie dysponują czasem na osobisty kontakt z księgowym jak również dla tych,którzy otwarci są na zastosowanie zaawansowanych technologii informatycznych oraz dla tych,którzy szukają oszczędności ale jednocześnie oczekują fachowej usługi
przygotowaliśmy niestandardową i nieograniczoną terytorialnie usługę iKsięgowość:

Wariant I

Prowadzimy dla Państwa księgowość tradycyjnie na podstawie dostarczonych osobiście, pocztą, kurierem dokumentów bądź przesłanych pocztą elektroniczną albo umieszczonych na serwerze FTP skanów tych dokumentów. Dodatkowo uzyskujecie Państwo możliwość podglądu poprzez zdalny pulpit swoich danych (dokumentów zaksięgowanych, wysokość zobowiązań podatkowych i ZUS, rozrachunków itp.) w każdym czasie i z dowolnego miejsca  z dostępem do internetu

Korzyści dla Państwa ....... nieograniczony wgląd do danych w dowolnym czasie!

Wariant II

Prowadzimy dla Państwa księgowość tradycyjnie podobnie jak w Wariancie I z tym, że klient dodatkowo wykorzystuje posiadane moduły oprogramowania COMARCH ERP OPTIMA (faktury, kasa/bank, kadry/płace). Dane z Państwa modułów są przesyłane do biura rachunkowego za pomocą Uwierzytelnionej Wymiany Danych poprzez platformę COMARCH. I w tym wariancie uzyskujecie Państwo możliwość podglądu danych.
 
Korzyści dla Państwa ....... poprzez elektroniczne przesyłanie danych usługa jest tańsza od tradycyjnej a wyniki są natychmiastowe!

Wariant III

Klient w siedzibie firmy sam wprowadza dane z dokumentów do udostępnionego poprzez zdalny pulpit naszego oprogramowania COMARCH ERP OPTIMA. Do wprowadzania danych nie jest wymagana wiedza merytoryczna a jedynie umiejętność obsługi komputera. Po otrzymaniu dokumentów (poczta, kurier) bądź ich skanów (e-mail, umieszczenie na serwerze FTP) weryfikujemy dokonane przez Państwa zapisy po czym zatwierdzamy i wykonujemy pozostałe prace i wyliczenia, sporządzamy i wysyłamy wymagane deklaracje.Dokumenty mogą być przechowywane w biurze bądź w Państwa siedzibie.I w tym wariancie również uzyskujecie Państwo możliwość podglądu danych.

Korzyści dla Państwa ...... wariant ten nie wymaga zakupu oprogramowania i zatrudniania księgowego(ej) a jednocześnie umożliwia korzystanie z oprogramowania (wystawianie f-r, sporządzanie raportów kasowych)!

 Oszczędzamy Państwa czas i pieniądze!!

Podatki
Money.pl - Kliknij po więcej
Wspierane przez Money.pl
Kursy walut
Money.pl - Serwis Finansowy nr 1
NBP 2017-09-21
USD 3,5975 +1,00%
EUR 4,2863 +0,22%
CHF 3,7042 -0,13%
GBP 4,8540 +0,47%
Wspierane przez Money.pl
Depozyty 3m
Money.pl - Kliknij po więcej
2017-09-20
WIBID 3M 1,53 +0,00%
WIBOR 3M 1,73 +0,00%
WIBOR 1M 1,66 +0,00%
EURIBOR 3M -0,33 +0,00%
EURIBOR 1M -0,37 +0,00%
Wspierane przez Money.pl
 
Top! Top!